Het laatste showbizz nieuws

Shownieuws

Gordon doodziek in Zuid-Afrika: ‘Ik lig aan het infuus, het is de hel!’


Gordon

Het zit Gordon bepaald niet mee in Zuid-Afrika. De entertainer die zichzelf de laatste tijd steeds vaker onder de zon van Kaapstad begeeft is opnieuw in de lappenmand beland. En dit keer niet zomaar: hij is zó ziek dat hij aan het infuus ligt.

Van glamour naar ellende

Nog geen maand geleden leek Gordon de tijd van zijn leven te hebben met een avontuurlijke driehoeksverhouding, maar het geluk was van korte duur. Kort daarna werd hij bestolen van een dierbare armband en nu wordt hij geteisterd door een ernstige buikgriep die hem volledig heeft geveld. In zijn Instagram-stories deelt hij hoe hij eraan toe is.

“Nou jongens, je gelooft het niet. De beer is geveld. Ah… Ik heb een infuus gekregen tegen slechte smaak, haha, het zijn drie zakken vol,” grapt hij ondanks zijn ellendige toestand. Maar achter de humor schuilt serieuze malaise.

Ondraaglijk ziek

Volgens Gordon is zijn situatie allesbehalve prettig. Hij zou de afgelopen nacht veertig keer naar het toilet zijn gerend. “Die arme onderburen. Volgens mij is het gebouw omhoog gekomen de afgelopen nacht,” vertelt hij met een vleugje sarcasme.

Maar de realiteit is verre van grappig. “Nee, ik maak wel een grapje, maar het is de hel. De dokter is net geweest. Toevallig heel knap ook,” weet hij nog toe te voegen.

Hoewel hij probeert de situatie luchtig te houden, laat hij doorschemeren dat het hem echt zwaar valt. “Ik zeg: ‘O, ja? Ik lig liever met een Griek op bed.’” Maar voorlopig zal er weinig romantiek in zitten, want de zanger en presentator is volledig uitgeschakeld door de griepaanval.

Blijft de vraag: waarom heeft Gordon het telkens zo zwaar in Zuid-Afrika? Pech, karma, of gewoon een zwakke maag?

Deel deze juice!

Abonneer
Laat het weten als er
2 Reacties
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Ach gossie, wat zielig, maar niet ziek genoeg om dat niet met social media te delen.

Misschien kan Gerard Joling hem een beterschaps kaartje sturen geen rouwkaart hoor hahaha