Het laatste showbizz nieuws

Shownieuws

Xander van der Wulp ligt te rollebollen met de beste vriendin van Eva Jinek


Xander van der Wulp heeft niet alleen zijn carrière een flinke boost gegeven door de overstap van politiek verslagever naar Sport als hoofdredacteur bij de NOS, maar ook in de liefde heeft hij een bijzondere keuze gemaakt. De journalist en kersverse hoofdredacteur van NOS Sport is namelijk gevallen voor niemand minder dan Relinde Vos de beste vriendin van Eva Jinek. En hoewel de twee niet samenwonen lijkt hun latrelatie vooralsnog prima te werken.

Een onverwachte match

Xander en Relinde leerden elkaar kennen op een feestje van – jawel – Gerard Joling. Een ontmoeting die uitmondde in een relatie waarin beiden hun eigen ruimte behouden. Voor Xander kwam de liefde met Relinde na zijn breuk met zijn ex-vrouw en ook zij had al een gezin. Samen hebben ze vijf kinderen: hij drie, zij twee. Toch zijn de gezinnen niet samengevoegd, en dat lijkt Xander wel prima te vinden.

“We wonen zo’n 170 kilometer bij elkaar vandaan. We zien elkaar om het weekend. We zijn tevreden met onze latrelatie, dat gaat fantastisch,” vertelt hij in VARAgids.

Geen zin in stiefvaderrol

Ondanks dat zijn vriendin ook kinderen heeft ziet Xander hen nauwelijks. “Ik vervul geen stiefvaderrol. Als ik bij haar ben, zijn we lekker met zijn tweeën. Dat is fijn, dan doen we leuke dingen,” legt hij uit. Een gezamenlijke toekomst onder één dak? Dat is voorlopig uitgesloten. “We hebben geen samenwoonplannen. Eerst moeten de kinderen wat groter zijn. Mijn jongste dochter is 13 en tot zij volwassen is, blijven we het op deze manier doen.”

Druk met carrière, minder tijd voor kinderen

Naast zijn liefdesleven is Xander vooral druk met zijn werk. De NOS Sport-redactie moet na alle schandalen weer op de rit worden gezet en dat slokt veel tijd op. Zo veel zelfs dat zijn eigen kinderen er soms bij inschieten.

“Ik geniet enorm van mijn kinderen. Ik ben een vrolijke vader,” zegt hij daarover. Maar feit blijft: zijn werk heeft prioriteit en tijd met zijn kinderen is schaarser dan hij zou willen.

Deel deze juice!

Abonneer
Laat het weten als er
1 Reactie
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Een feestje bij Gérard Joling was die niet Rechts georiënteerd?
Meestal een doodzonde bij de NOS links extreem nieuwsbureau.