Tatjana Šimić krijst het uit in vliegtuig: “Wat doet u nu, piloot?!”

Ze stapte aan boord alsof het een modecampagne voor Singapore Airlines was: stijlvolle zonnebril, designerhandtas nonchalant over de schouder een champagneglas al half leeg nog vóór het opstijgen. Tatjana Šimić, de vrouw die ooit de sloopwoningen van Zonnedael op stelten zette als Kees Flodder had haar zinnen gezet op een relaxte vlucht richting het verre Oosten. Maar wat begon als een decadente luchtvaartdroom eindigde bijna als een scène uit Final Destination.
Via haar Instagram liet Tatjana haar volgers gretig meegenieten van haar luxueuze bubbel hoog boven de wolken. Er werd gelounged, gesnoept en gestrekt. Alles leek perfect. Tot de landing. Of beter gezegd: de niet-landing.
Want toen het vliegtuig op het punt stond neer te dalen in Singapore ging het ineens mis. De neus van het toestel trok omhoog alsof het zich bedacht had. En Tatjana? Die raakte zichtbaar in paniek. Niet zo gek ook. “Oh mijn god, wat is hier gaande?”, piepte ze.
Alsof een stewardess haar plots had verteld dat de gratis prosecco op was zo geschokt keek ze. “Wat gebeurt er, waarom is dit?”, snikte ze bijna, met een stem die je normaal alleen hoort wanneer je op de helft van je highlights ontdekt dat de kapper ‘iets nieuws wilde proberen’. En toen het toestel óók nog eens een scherpe draai maakte, leek het of Kees Flodder zelf het stuur had overgenomen. “Maar piloot… wat doet u nu?!”
Gelukkig bleef het bij een paniekaanval op 10.000 meter hoogte. Geen crash, geen noodlanding – gewoon een kleine afzwaai een tweede poging en uiteindelijk een veilige touchdown.
Ondertussen pakt ze gewoon de draad weer op alsof er niks gebeurd is. Met een nieuwe spin-off van Flodder op de planning staat ze binnenkort opnieuw voor de camera’s als dé Kees des Vaderlands. Hopelijk dit keer met beide benen op de grond.