De langverwachte concertreeks Holland Zingt Hazes gaat dit jaar door zonder de aanwezigheid van Rachel Hazes. De weduwe van André Hazes heeft zich officieel teruggetrokken zo bevestigt producent MediaLane. Officieel gaat het om een ‘gezamenlijk besluit’, maar achter de schermen lijkt er veel meer aan de hand.
Rachel Hazes verbannen?
De jaarlijkse concerten draaien volledig om de muziek en nalatenschap van André Hazes, en het lijkt erop dat MediaLane daar nu liever geen ruis bij wil. In een statement laat de producent weten: “De concerten zijn het grootste eerbetoon aan André Hazes, en dat staat voorop.” Vrij vertaald: Rachel is niet langer gewenst.
Opvallend genoeg komt dit besluit op een moment dat Rachel zich in een juridische strijd met haar eigen kinderen bevindt. De concertreeks is jarenlang haar paradepaardje geweest, maar haar afwezigheid lijkt erop te duiden dat haar invloed verleden tijd is.
Familiedrama escaleert
Dat Rachel er niet bij is kan nauwelijks los worden gezien van het slepende juridische gevecht met haar zoon André Hazes Jr. en dochter Roxeanne. Rachel heeft haar zoon zelfs voor de rechter gesleept omdat hij de naam van zijn vader gebruikt zonder ‘junior’ eraan toe te voegen. De rechtszaak heeft de toch al slechte relatie volledig doen ontsporen.
Op kerstavond dropte André Jr. zelf een bom door op Instagram te delen dat hij een dagvaarding van zijn moeder had ontvangen. “Van mijn verwekker,” sneerde hij, waarmee hij overduidelijk afstand neemt van zijn moeder. In een interview met Shownieuws liet hij zich zelfs ontvallen: “Ik voel me een wees.” De breuk lijkt definitief.
Wat betekent dit voor de toekomst?
Met Rachel Hazes buiten spel blijft de vraag of haar rol rondom de erfenis en de concertreeks definitief uitgespeeld is. Haar afwezigheid bij Holland Zingt Hazes voelt voor velen als de zoveelste stap richting een complete Hazes-exit.
Voorlopig belooft MediaLane een spectaculaire reeks concerten, zonder Rachel’s invloed. Maar hoe lang kan de Hazes-familie hun gevechten nog in de rechtszaal uitvechten voordat het publiek er helemaal klaar mee is?
Mooi zo, zal tijd worden lekker in Spanje blijven, we hebben dat gecremeerde hoofd al veel te veel hier gezien. Dan daarbij is ze een van Galen en geen echte Hazes, de golddigger.
Inderdaad dat ze maar in Spanje blijft, hier is het einde oefening voor haar .
Rachel laat zich toch niet de kaas van de brood halen ??
Haar kennende niet, maar eens zal ze bakzeil halen, en de erfenis aan haar kinderen af moeten staan.
Hopelijk trekken ze dan het vel over haar oren, zoals de crocet dat bij andere altijd heeft gedaan.
Dat ze dit accepteert die dominante narcistische tante.🙀
Zij zal dan toch zeker wraak nemen & Medialand verbieden om HZH te mogen laten plaatsvinden.😉🙈
Holland Zingt Hazes gaat over muziek en daar heeft Rachel niets mee. Alleen met geld. Dus terecht dat HZH voortaan wordt gedragen door André jr en Roxanne. Weg met die gecremeerde kroket!
Naar alle waarschijnlijkheid heeft zij zich niet gratis teruggetrokken. 😉🙃