Het laatste showbizz nieuws

Andre Hazes, Rachel Hazes, Shownieuws

Oorlog bij de zonnebank: André Hazes en Rachel treffen elkaar onverwacht


Andre-Rachel-hazes

Het lijkt wel een soap die nooit eindigt: de ijzige relatie tussen André Hazes jr. en zijn moeder Rachel heeft een nieuw dieptepunt bereikt. Dit keer liep de zanger zijn beruchte moeder tegen het lijf op een wel heel onverwachte plek: de zonnebank. Juicekanaal brengt het sappige nieuws naar buiten en de details zijn om van te smullen.

Koud moment in een warme cabine

Wie dacht dat moeder en zoon elkaar tegenwoordig volledig vermijden had het mis. Onder de rook van Amsterdam in Mijdrecht om precies te zijn hebben ze elkaar bij zonnestudio SunCare per ongeluk getroffen. Een ongemakkelijker moment is nauwelijks denkbaar aangezien de twee al maanden in een juridische oorlog verwikkeld zijn.

Volgens het juicekanaal moet het afgelopen zondag behoorlijk pijnlijk zijn geweest. ,,Het moet zondag een ongemakkelijk moment zijn geweest voor André en Rachel. Volgens bronnen kwam het tweetal elkaar zonder voorafgaande kennis tegen bij de zonnebank in Mijdrecht.” Geen warme familiebijeenkomst, maar een ijzige stilte, want een verzoening leek ver te zoeken.

Een familieoorlog die geen einde kent

Dat Rachel zich niet bepaald als een liefdevolle moeder opstelt is al langer bekend. Ze sleept haar eigen zoon nu zelfs voor de rechter om ervoor te zorgen dat hij nooit meer onder de naam André Hazes mag optreden, maar als ‘André Hazes jr.’ door het leven moet blijven gaan. De reden? Geld, natuurlijk. En misschien ook een flinke portie getreiter.

Hoewel een schreeuwpartij niet is gesignaleerd was het duidelijk dat de sfeer bij de zonnebank om te snijden was. Het juicekanaal bevestigt dat er nauwelijks een woord gewisseld werd. ,,Zoals we weten, speelt er van alles rondom de familie Hazes en zijn ze zeker niet ‘on speaking terms’. Zo werd er gisteren dan ook weinig gesproken en vooral genegeerd.”

De ultieme sneer

Dat André geen enkele behoefte heeft om zijn moeder te feliciteren met haar verjaardag werd pijnlijk duidelijk kort na de ongemakkelijke ontmoeting. De zanger plaatste een Instagram Story waarin hij een verjaardagsliedje zingt, maar niet voor Rachel. Nee de jarige die in het zonnetje werd gezet was zijn hond.

Roddeljournalist Evert Santegoeds in Shownieuws zag er direct een boodschap in. ,,Het is logischer te veronderstellen dat het een sneer is naar z’n moeder, want hij zingt wel, maar niet voor z’n moeder, maar voor z’n hond.” Tooske Ragas kon het maar moeilijk aanzien. ,,Ja. Au. Nou ja, we gaan maar gauw door naar andere ruzies.”

De Hazes-familie blijft garant staan voor drama en deze laatste episode is er weer eentje voor in de boeken.

Deel deze juice!

Abonneer
Laat het weten als er
1 Reactie
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Lachen zich rot 4 shows uitverkocht en nu met het Belgische kind een paar extra shows in België waar de gehele familie elkaar huilend en vol bossen bloemen op het podium in elkaars armen valt.