Het laatste showbizz nieuws

Shownieuws

Bloedmooie MAFS-Femke gaat viraal: Ex van Oranje-keeper wil geen hunk maar een man met buikje


Er zijn van die vrouwen die, zodra ze één voet op televisie zetten het halve land op tilt zetten. En jawel, daar is ze hoor: Femke uit Married At First Sight een 41-jarige brunette met de uitstraling van een champagnefles die nét ontkurkt is. Komt uit het Brabantse Herpen was ooit model nu webshop-ondernemer en moeder van twee kinderen en… op zoek naar een man. Maar niet zomaar een man. Nee, Femke zoekt iets specifieks. Iets verrassends. Iets wat ze zélf omschrijft als: “Hij hoeft van mij niet superknap te zijn. Hij mag zelfs een buikje hebben dat boeit me niks.”

En met die ene zin kreeg heel mannelijk Nederland weer hoop. Je kon de kroegen bijna horen juichen. Want eerlijk is eerlijk het is niet elke dag dat een voormalig model op nationale televisie zegt dat je er niet als een Calvin Klein-onderbroekmodel hoeft uit te zien. Een buikje dus en een goed gesprek. Het klinkt bijna als een vacature bij de Hema.

Maar hier komt het addertje onder het dekbed: dat “goed kunnen communiceren”? Tja dát is natuurlijk waar de meeste kanshebbers uit de boot vallen. Want een buikje is snel gekweekt. Maar zinnig praten over gevoelens, trauma’s of de betekenis van het leven… dat is andere koek. En daar strandt de droom van menig snackbarfilosoof.

Femke is naar eigen zeggen vooral bezig met haar kinderen. “Ik vind mijn werk natuurlijk belangrijk, maar op nummer 1 staan de kindjes.” Klinkt lief, moederlijk, en ook een beetje als een voorzichtige waarschuwing aan potentiële stiefvaders-in-spe: ga er maar niet van uit dat je prioriteit wordt. Ze heeft er trouwens twee, Santi (11) en Soleil (10). Originele namen al klinken ze wel een tikje als een nieuw duo yogadocenten.

Laten we ook even niet vergeten dat Femke geen onbekende is in de wereld van roem en roddel. Ze had ooit een relatie met oud-Vitesse-keeper Piet Velthuizen. Ja, die ene die één keer in het Nederlands elftal mocht opdraven en daarna vooral bekend werd van… eh, ja, dát dus. Maar goed exen zijn er om overheen te stappen, letterlijk én figuurlijk.

Inmiddels is Married At First Sight weer begonnen en we weten allemaal hoe dat gaat: mensen trouwen zonder elkaar te kennen, de experts gooien er wat psychologische hocus-pocus tegenaan en ergens onderweg barst de boel meestal alsnog uit elkaar op een tropisch eiland of tijdens de lunch met schoonouders. Maar Femke? Die lijkt het allemaal met opgeheven hoofd in te stappen. Zelfverzekerd, verleidelijk en met een knipoog. Kom maar op met dat buikje.

Hieronder de beelden:

Deel deze juice!

Abonneer
Laat het weten als er
1 Reactie
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties

Als ie maar geld & vele volgers heeft. Is haar enige wens!

Laatst bewerkt op 1 dag geleden door Sita